O udruzi

Naša misija je

Stvoriti platformu za povezivanje svih Brođana izvan Slavonskog Broda s ciljem transparentnog prikupljanja sredstava kroz članarinu i različite donatorske događaje te plasiranja tih sredstava tamo gdje je to najpotrebnije.

Play Video

Tko smo?

Članovi Udruge Marsonia Zagreb Brodski su iseljenici i ostali kojima je zbog različitih osobnih i obiteljskih razloga stalo do Slavonskog Broda. Ideju i inicijativu za osnivanje nekog oblika nevladine organizacije s brodskim imenom kroz godine je imalo više različitih pojedinaca. Udruga Marsonia Zagreb i svi njeni članovi žele biti točka infleksije svih tih ideja i inicijativa. Okupljeni u jedinstvenu platformu koja omogućuje povezivanje i djelovanje, zajedničkim će trudom i radom doprinositi Brodu i Brođanima prije svega kroz humanitarnu i edukativnu djelatnost, ali i šire od toga.

0 k
Brođana sa Zagrebačkom adresom
0 +
Članova udruge